Skrajutės

Skrajučių gamyba
  • A6
  • DL
  • A5
  • A4

Siūlome kokybiškas spausdinimo bei maketavimo paslaugas. Klientams, turintiems jau parengtą maketą, beliks pasirinkti pageidaujamą formatą bei norimą popieriaus gramatūrą. Mes, naudodami kokybišką ofsetinės spaudos technologiją, realizuosime Jūsų idėją, per trumpą laiką (4-5 d.d.), atspausdindami užsakytą kiekį ir pristatydami į nurodytą vietą. Teikiame ir maketavimo paslaugą, tad laukiame užklausų  iš klientų, norinčių skrajučių, tačiau dar neturinčių aiškaus suvokimo, kaip pastarosios atrodys. Atsižvelgdami į turimus pageidavimus, firminį stilių bei turinį, parengsime maketą ir atsiųsime derinimui.

Dairotės efektyvios galimybės pristatyti save tiksliniam klientų segmentui, tačiau šiam tikslui galite skirti riboto dydžio biudžetą? Skrajutė – vienas iš reklamos būdų, rekomenduojamas norintiems supažindinti su įmonės veikla, pristatyti naują prekę ar paslaugą, pakviesti į organizuojamą renginį ar pageidaujamoje teritorijoje paskleisti kito pobūdžio informaciją, nesugaištant tam daug laiko ir investuojant minimaliai lėšų.

Skrajutės – tikrai efektyvus būdas populiarinant Jūsų firmos vardą bei pritraukiant didesnius klientų srautus. Siekiant maksimalaus rezultato, būtina, jog pastarųjų dizainas būtų patrauklus ir įsimintinas, o spausdinimas – atliktas profesionaliai bei kokybiškai. Tam esame mes – profesionalai, siūlantys spausdinimo ir maketavimo paslaugas, atliekantys užsakymą operatyviai bei už priimtiną kainą.